VONKAJŠIE ŽALÚZIE A ROLETY

  • ROLETY

  • ŽALÚZIE

 

ROLETY

Technológia aj v tejto oblasti tienenia pokročila. Časy plastových roliet ktoré degradujú pod UV žiarením sú preč.                                                                        Naše rolety sú vyrobené z hliníka. Opatrené povrchovou úpravou farby podľa nárokov zákazníka.

Základne ovládanie je ručné. No obľúbený je aj pohon motorčekom. Možnosti ďalšieho ovládania sú rôzne. Od vypínača až po ovládanie mobilom.

Najviac oceňovanou výhodou je úplné zatmenie aj počas dňa ak si potrebujete dopriať  oddych. V jednotlivých lamelách je PU tesnenie, ktoré zabezpečí zníženie hluku z ulice. Tesnenie zabezpečuje neprehriate interiéru v letných mesiacoch. V zime opäť znižuje náklady na vykurovanie. Zároveň slúžia aj ako bezpečnostný prvok. Pri malom nadvihnutí všetkých lamiel je možné vetranie pri minimálnom toku svetla.

Ak žijete pri rušnej komunikácií, nepríjemnom nočnom osvetlení alebo chcete znížiť náklady na vykurovanie a hľadáte niečo čo by vám slúžilo dlhé roky je to pre vás to pravé.

Pokojne nás kontaktujte, radi si s vami dohodneme zameranie, cenovú ponuku a následne montáž.

ŽALÚZIE

Vaše okná si zaslúžia vyzerať štýlovo nielen v interiéry ale aj v exteriéry. Či už kvôli estetickej alebo funkčnej stránke ich ochrany. My vám ponúkame moderné, štýlové a efektné vonkajšie tienenie v dvoch variantoch jeho spracovania. A to priznané a nepriznané spracovanie. 

Priznané spracovanie znamená že bubon, do ktorého za žalúzia navíja je spolu s vodiacimi lištami viditeľný. 

Nepriznané spracovanie je používané najčastejšie v novostavbách, všetky časti okrem lamiel sú uložené pod omietkou, čiže sú neviditeľné. 

Tieto žalúzie sú v ponuke aj na elektrický pohon, ktorý je možný bezproblémovo doobjednať. Profil týchto žalúzii môže byť v tvare C alebo Z. 

Pokojne nás kontaktujte, radi si s vami dohodneme zameranie, cenovú ponuku a následne montáž.

 

Pracovná doba

Pondelok – nepretržitá pracovná doba

Utorok – nepretržitá pracovná doba

Streda – do 17:00

Štvrtok – do 16:15

Piatok – do 17:00

Dohodnúť si termín na zameranie je možné kedykoľvek počas pracovného týždňa.

Sobota a Nedeľa

V prípade záujmu o zameranie nás kontaktujte na telefónnom čísle – 0940557272

Kontaktujte Nás

 

0915868440 

0940557272