SIEŤKY

 

Sieťky

Najlepším riešením proti otravnému hmyzu sú sieťky na okná. Poletujúci hmyz ako komáre, osy, muchy môžu spôsobiť aj vážne zdravotné komplikácie.

Elegantným riešením tohoto problému sú pevné sieťky pripevnené na rám okna. Rám sieťky je vyrobený z hliníka a farebnej povrchovej úpravy podľa vašej požiadavky. Sieťka je dostatočne hustá aby zabránila vniknutiu aj malého hmyzu. Priehľadnosť je aj napriek tomu bezproblémová. Po montáži vôbec neobmedzuje funkčnosť okna.

Iným riešením je zabránenie hmyzu pri balkónových alebo vchodových dverách . Je možné použiť sieťku v ráme a pántoch alebo rolovacie sieťku. Rolovacia sieťka je uložená v hliníkovom boxe na bočnej strane dverí. Po vytiahnutí a rolovaní v spodnej a hornej lište sa dostanete k druhému okraju, kde sieťka ostane zaistená magnetom. V oboch prípadoch je funkčnosť dverí neobmedzená. Aj v tomto prípade sú možné rôzne farebné kombinácie.

Pri väčších otvoroch a francuzských okná odporúčame plissé sieťky – skladaná sieťka, ktorá pripomína ženskú sukňu. 

Pokojne nás oslovte, radi vás navštívime, vysvetlíme podrobnosti a v prípade záujmu urobíme cenovú ponuku a následnej vám sieťky namontujeme.

 

Pracovná doba

Pondelok – nepretržitá pracovná doba

Utorok – nepretržitá pracovná doba

Streda – do 17:00

Štvrtok – do 16:15

Piatok – do 17:00

Dohodnúť si termín na zameranie je možné kedykoľvek počas pracovného týždňa

Sobota a Nedeľa

V prípade záujmu o zameranie nás kontaktujte na telefónnom čísle – 0940557272

Kontaktujte Nás

 

0915868440 

0940557272